I am text block. Click edit button to change this eo.

من هم همانند اکثر دهه‌ هفتادی‌ها پس از ورود به دانشگاه فهمیدم که اصلا رشته تحصیلی متناسب با علایق و هوشم انتخاب نکرده‌ام. (هرچند که رشته مهندسی صنایع رشته خوبی است اما نه برای من، پس فقط مدرکش را گرفتم.) و تصمیم گرفتم که به دنبال علاقه‌ام بروم تا مهارت و کاری را یاد بگیرم که از انجام دادن آن لذت می‌برم. (البته پول در این انتخاب تاثیر زیادی داشت.)

در میان گشتن‌هایم با کلمه‌ای به نام “وردپرس” آشنا شدم. سرآغاز راه امروز من از همان جا بود. در همان دنیای سردرگم گشتن شروع کردم به جستجو در مورد انواع روش‌های کسب درآمد از اینترنت و چیزی که متوجه آن شدم این بود که برای انجام تمام آن روش‌ها نیاز به چیزی به نام سایت دارم. دوباره برگشتم به طرف وردپرس و طراحی سایت با آن را آموختم.

در کنار طراحی سایت با وردپرس موارد دیگری مانند گرافیگ، تولید محتوا، سئو، طرح‌بندی صفحات سایت و خلاصه هر آنچه که لازم بود برای اینکه یک سایت طراحی شود را فراگرفتم. و اکنون به عنوان طراح سایت در شرکتی مشغول به کار هستم و در اوقات فراغت به صورت فریلنسری برای دیگران نیز سایت طراحی می‌کنم. و به بیشتر یادگرفتن در مورد آنچه تا به امروز آموخته‌ام می‌پردازم. چون دریای علم و تجربه انتهایی ندارد…

فهرست